KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15837080
nr 1583 7080
Emil Zoir. Signerad, daterad 1917, Gondoljärer, Venedig. Olja på duk, 90x133 cm, yttermått inklusive ram: 100x142 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:18:18
4/12 20:03:25